Arena Futbol

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arena FutbolHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

Fenerbahçe

Image Hosted by ImageShack.us

Trabzonspor

Son Dakika Spor

Son Dakika Haberler

iş ilanları

En son konular

» Şişli'de rekor katılım
"Bekliyorum seni Fatih" Icon_minitimeC.tesi Mayıs 19, 2012 10:29 pm tarafından taner

» BDP'li vekile 5 yıl hapis
"Bekliyorum seni Fatih" Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2012 6:11 pm tarafından taner

» CHP'ye Haciz Şoku...
"Bekliyorum seni Fatih" Icon_minitimeSalı Mayıs 08, 2012 5:26 pm tarafından taner

» Gözüne kamera yerleştirdi
"Bekliyorum seni Fatih" Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05, 2012 8:22 am tarafından taner

» Bu defa 14 tane başsız ceset bulundu
"Bekliyorum seni Fatih" Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05, 2012 8:20 am tarafından taner

» Kış Bahçesi
"Bekliyorum seni Fatih" Icon_minitimeCuma Mayıs 04, 2012 8:25 pm tarafından taner

» LYS adaylarına müjde haber
"Bekliyorum seni Fatih" Icon_minitimeCuma Mayıs 04, 2012 8:22 pm tarafından taner

» işte ABD nin en güzel mahkumu
"Bekliyorum seni Fatih" Icon_minitimeCuma Mayıs 04, 2012 8:19 pm tarafından taner

» şaşırmayın bu olay türkiyede yaşandı
"Bekliyorum seni Fatih" Icon_minitimeCuma Mayıs 04, 2012 8:15 pm tarafından taner

"Bekliyorum seni Fatih"

OFLU
    Yönetici
    Yönetici

Aktiflik :
    "Bekliyorum seni Fatih" Left_bar_bleue999 / 999999 / 999"Bekliyorum seni Fatih" Right_bar_bleue

Rep Gücü : 11001056

Cüzdan
    Altın Altın: 999

"Bekliyorum seni Fatih" Empty "Bekliyorum seni Fatih"

Mesaj tarafından OFLU Salı Ara. 22, 2009 11:21 pm

Karadeniz temsilcisinde Fatih Tekke işi mutlu sona yaklaşıyor. Teknik direktör Şenol Güneş’in yönetimden öncelikli isteğinin forvete bir takviye olduğu zaten bilinen bir gerçek durumundayken, deneyimli hocanın adayların ilk sırasında bulunan Fatih Tekke ile bizzat temasa geçtiği öğrenildi. Bugüne kadar görüşmeleri yürüten Sportif Direktör Ünal Karaman’a ek olarak bu kez Şenol Güneş’in bizzat golcüyü arayarak, “Seni takımımda görmek istiyorum. Bu konuda durumunu bir an önce netleştirmeni ve kararını vermeni bekliyoruz” mesajını ilettiği ortaya çıktı.

O da çok özledi
    Bu görüşmede Fatih Tekke’nin de Şenol Güneş’e Trabzon ve Trabzonspor’a olan hasretini dile getirdiği, Zenit Yönetimi ile en kısa zamanda masaya oturup çıkacak sonucu da Bordo-Mavililer’e ileteceğini söylediği bildirildi. Rus ekibinin kurmaylarıyla Fatih Tekke’nin bu hafta içinde masaya oturacağı ve şartların netleşeceği kaydedildi.

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 4:49 am