Arena Futbol

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arena FutbolHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

Fenerbahçe

Image Hosted by ImageShack.us

Trabzonspor

Son Dakika Spor

Son Dakika Haberler

iş ilanları

En son konular

» Şişli'de rekor katılım
Jovanovic adım adım F.Bahçe'ye geliyor Icon_minitimeC.tesi Mayıs 19, 2012 10:29 pm tarafından taner

» BDP'li vekile 5 yıl hapis
Jovanovic adım adım F.Bahçe'ye geliyor Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2012 6:11 pm tarafından taner

» CHP'ye Haciz Şoku...
Jovanovic adım adım F.Bahçe'ye geliyor Icon_minitimeSalı Mayıs 08, 2012 5:26 pm tarafından taner

» Gözüne kamera yerleştirdi
Jovanovic adım adım F.Bahçe'ye geliyor Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05, 2012 8:22 am tarafından taner

» Bu defa 14 tane başsız ceset bulundu
Jovanovic adım adım F.Bahçe'ye geliyor Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05, 2012 8:20 am tarafından taner

» Kış Bahçesi
Jovanovic adım adım F.Bahçe'ye geliyor Icon_minitimeCuma Mayıs 04, 2012 8:25 pm tarafından taner

» LYS adaylarına müjde haber
Jovanovic adım adım F.Bahçe'ye geliyor Icon_minitimeCuma Mayıs 04, 2012 8:22 pm tarafından taner

» işte ABD nin en güzel mahkumu
Jovanovic adım adım F.Bahçe'ye geliyor Icon_minitimeCuma Mayıs 04, 2012 8:19 pm tarafından taner

» şaşırmayın bu olay türkiyede yaşandı
Jovanovic adım adım F.Bahçe'ye geliyor Icon_minitimeCuma Mayıs 04, 2012 8:15 pm tarafından taner

Jovanovic adım adım F.Bahçe'ye geliyor

OFLU
    Yönetici
    Yönetici

Aktiflik :
    Jovanovic adım adım F.Bahçe'ye geliyor Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Jovanovic adım adım F.Bahçe'ye geliyor Right_bar_bleue

Rep Gücü : 11001056

Cüzdan
    Altın Altın: 999

Jovanovic adım adım F.Bahçe'ye geliyor Empty Jovanovic adım adım F.Bahçe'ye geliyor

Mesaj tarafından OFLU Paz Ara. 27, 2009 10:02 pm

Daniel Güiza ve Semih Şentürk’ün yanına bir santrfor daha almak için harekete geçen Fenerbahçe Yönetimi; Luca Toni, Milan Jovanovic ve Mark Janko’yla dirsek temasına geçmişti. Fiorentina ve İnter’in göz hapsinde tuttuğu Toni, öncelikle İtalya’ya dönmek istediğini söylerken; Janko da, “Türkiye’de futbol enerjisi müthiş, fakat şu an Red Bull Salzburg’da mutluyum” diyerek görüşmeleri yarıda kesmişti. İki yıldızdan gelen olumsuz haberler, Milan Jovanovic’te yaşanan gelişmelerle anında unutuldu.

3 yıl için 12.5 milyon Euro önerdiler
    Geçtiğimiz günlerde FANATİK’e konuşan ve “28 yaşındayım, Dünya Kupası’nda forma giyeceğim. Bu yüzden kendim için en iyi olan teklifi kabul etmem gerekiyor. Kulübün büyük olması önemli. Milan Rapajc’le görüştüm, bana Fenerbahçe’nin büyük kulüp olduğunu söyledi” ifadelerini kullanan Jovanovic dün de Sırp gazetelerine çarpıcı açıklamalar yaptı.

Fenerbahçe’nin üç yıl için net 12.5 milyon Euro ödemeye hazır olduğunu iddia eden Sırp golcü, “Böyle bir para teklifini başka hiçbir kulüpten alamam. Fenerbahçe’ye ‘evet’ dediğimde, Standard Liege Başkanı Reto Stiffler de bu kararıma karşı çıkmaz. Çünkü sezon sonu serbest kalıyorum ve onlar da benden para kazanmak istiyor” dedi.

Standard Liege 2 milyon Euro’ya indi
    Hem tam yetki verdikleri Sırp menacer hem de takım arkadaşı Sinan Bolat aracılığıyla Milan Jovanovic görüşmelerini yürüten Fenerbahçe’ye bir iyi haber de Standard Liege’den geldi. Sezon başında Jovanovic için Stuttgart’tan 5 milyon Euro isteyen Belçika Kulübü, Ocak’ta 2 milyon Euro’ya razı...

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 8:33 am