Arena Futbol

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arena FutbolHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

Fenerbahçe

Image Hosted by ImageShack.us

Trabzonspor

Son Dakika Spor

Son Dakika Haberler

iş ilanları

En son konular

» Şişli'de rekor katılım
İbrahim Toraman ile 3 yıl daha... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 19, 2012 10:29 pm tarafından taner

» BDP'li vekile 5 yıl hapis
İbrahim Toraman ile 3 yıl daha... Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2012 6:11 pm tarafından taner

» CHP'ye Haciz Şoku...
İbrahim Toraman ile 3 yıl daha... Icon_minitimeSalı Mayıs 08, 2012 5:26 pm tarafından taner

» Gözüne kamera yerleştirdi
İbrahim Toraman ile 3 yıl daha... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05, 2012 8:22 am tarafından taner

» Bu defa 14 tane başsız ceset bulundu
İbrahim Toraman ile 3 yıl daha... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05, 2012 8:20 am tarafından taner

» Kış Bahçesi
İbrahim Toraman ile 3 yıl daha... Icon_minitimeCuma Mayıs 04, 2012 8:25 pm tarafından taner

» LYS adaylarına müjde haber
İbrahim Toraman ile 3 yıl daha... Icon_minitimeCuma Mayıs 04, 2012 8:22 pm tarafından taner

» işte ABD nin en güzel mahkumu
İbrahim Toraman ile 3 yıl daha... Icon_minitimeCuma Mayıs 04, 2012 8:19 pm tarafından taner

» şaşırmayın bu olay türkiyede yaşandı
İbrahim Toraman ile 3 yıl daha... Icon_minitimeCuma Mayıs 04, 2012 8:15 pm tarafından taner

İbrahim Toraman ile 3 yıl daha...

Mülteci Fiko
    Mülteci Fiko
    Üye
    Üye

Aktiflik :
    İbrahim Toraman ile 3 yıl daha... Left_bar_bleue10 / 99910 / 999İbrahim Toraman ile 3 yıl daha... Right_bar_bleue

Rep Gücü : 2070

Cüzdan
    Altın Altın: 999

İbrahim Toraman ile 3 yıl daha... Empty İbrahim Toraman ile 3 yıl daha...

Mesaj tarafından Mülteci Fiko C.tesi Ara. 26, 2009 9:05 am

İbrahim Toraman ile 3 yıl daha...
    Beşiktaş'ta İbrahim Toraman ile yönetim arasındaki görüşmelerde prensip anlaşmasına varıldı. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan milli futbolcu kendisine yapılan 2+1 yıllık anlaşmaya "Tamam" dedi. Beşiktaş adına görüşmeleri yöneten Asbaşkan Ertunç Soğancıoğlu, İbrahim Toraman ile bir süredir yaptığı pazarlıkları mutlu şekilde noktaladı. Toraman'a bir yıl için 1 milyon 350 bin euro verileceği öğrenildi. Resmi açıklamanın yılbaşı sonrası yapılacağı öğrenildi.

BOBO BİLDİRİLDİ
    Konuyla ilgili olarak İbrahim, "Benim Beşiktaş ile gönül bağım var. Orta bir noktada uzlaşacağımıza hep inandım" diye konuştu. Bu arada siyah beyazlı yönetim Hakan Arıkan ile de önümüzdeki günlerde masaya oturacak. El bileğinden ikinci kez ameliyat olan Hakan Arıkan'a da 3 yıllık anlaşma önerilecek. Öte yandan Bobo'nun uzatılan sözleşmesi (opsiyonlu) federasyona bildirildi.

26.12.2009
    Kaynak : Sabah

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 7:42 am